www.cvonline.hu

VILLAMOSMÉRNÖK

  • A hirdetés 799 napja lejárt

A MÁV Csoportba tartozó komplex ingatlanüzemeltetési szolgáltatást nyújtó

 MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.

munkatársat keres

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Az erősáramú üzletág karbantartási és hibaelhárítási tevékenységének szervezése, irányítása, ellenőrzése, szakmai támogatása.
  • A kis- és középfeszültségű villamos energiaellátó hálózatok, térvilágítási, valamint váltófűtő berendezések karbantartására és üzemzavar elhárítására vonatkozó feladatok ellátásának irányítása.
  • Az erősáramú tevékenységhez kapcsolódó éves karbantartási tervek összeállítása.
  • Az erősáramú szakterülethez kapcsolódó műszaki tanácsadás, műszaki jellegű problémák kivizsgálása, és a hiányosságok megszüntetésére a megfelelő intézkedések megtétele.
  • Az előírások, szabványok betartásának ellenőrzése, a kivitelezési munkák összehangolása, ellenőrzése, a szükséges hatósági engedélyek beszerzésének ellenőrzése.
  • Árkalkuláció, árszakértői feladatok ellátása, költségvetések, kisebb tervek készítése; részvétel tenderek kidolgozásában, kiírásában, elbírálásában.
  • Kapcsolattartás a beszállítók és megrendelők területileg és szakmailag illetékes képviselőivel, és más külső szervezetekkel.
  • Műszaki átadás-átvételi eljárások koordinációja és azokon történő részvétel, műszaki ellenőri feladatok ellátása, közreműködés beruházási és felújítási munkák átadása során.
  • Az előírt adatszolgáltatások határidőre történő teljesítése, nyilvántartások vezetése, az üzletágához kapcsolódó ügyek iratkezelési szabályoknak megfelelő dokumentálása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • államilag elismert felsőfokú villamosmérnök végzettség,
  • felelős műszaki vezetői és műszaki ellenőri jogosultság villamos területen,
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • kis- és középfeszültségű villamos energiaellátó hálózatok üzemeltetésben szerzett szakmai gyakorlat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély,
  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • feladat-orientált, precíz, pontos munkavégzés.

A munkavégzés helye:

1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.

Jelentkezni lehet:

2015. március 19. napjáig az alábbi e-mail címen fizetési igény megjelölésével. Kérjük, a jelentkezésre megküldött e-mail tárgy mezőjében az alábbiak szerint tüntessék fel a pozíció megnevezését: villamosmérnök.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő