www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.20.
Hirdetés azonosító: 915372

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális autóipari területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk pályakezdő villamosmérnököket Gyöngyös környékére.

Feladatok:

- A gyártósorok üzembe helyezésében való közreműködés
- Felmerülő hibák felmérése, elhárítása és analizálása
- Gyártóberendezések karbantartása és annak megtervezése, ütemezése
- Jelentések és dokumentációk készítése
- A zöldmezős beruházásban való aktív részvétel

Elvárások:

- Legalább BSc szintű villamosmérnöki végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás
- MS Office felhasználószintű ismerete
- Maximum 1-2 év tapasztalat
- Jó problémamegoldó és tervezőkészség
- Innovatív és elhivatott személyiség

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés, attraktív juttatási csomag
- Albérlet és költözési támogatás, utazástámogatás
- Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőségek
- High-tech, magasan automatizált, modern munkakörnyezet
- Lehetőség egy zöldmezős beruházásban való részvételben
- Nemzetközi munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a