www.cvonline.hu

Villamosmérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.01.15.
Hirdetés azonosító: 890865
lejárt

(Somogy megye)

Villamosmérnök kollégát keresünk elektronikai termeléssel foglalkozó multinacionális gyártóegység részére Somogy megyébe. Partnercégünk termékei az energiaipar meghatározó részét képezik.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A gyártási folyamatok zavartalanságának biztosítása
  • Folyamatok optimalizálása
  • A gyártósoron dolgozó munkatársak munkájának felügyelete, segítése
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • A berendezések fejlesztése, beüzemelése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (főiskolai, egyetemi)
  • Angol nyelvismeret
  • Tervező programok ismerete (2D, 3D, AutoCad, Solid Edge)
  • Informatikai ismeret
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • PLC programozásban való jártasság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, az e-mail tárgymezőjében a pozíció nevének megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu