www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

VILLAMOSMÉRNÖK - végzettséggel

frissdiplomás pályakezdő munkatársat keres

budapesti munkavégzési hellyel távközlési területre

Főbb feladatok:

  • Átviteltechnikai és adathálózat berendezéseinek felügyelete, üzemeltetése, hibaelhárítása, karbantartása.
  • Diszpécser rendszerek üzemeltetése, hibaelhárítása, karbantartása.
  • Biztonságtechnikai rendszerek felügyelete, üzemeltetése, hibaelhárítása, karbantartása.
  • Utastájékoztató (hang, vizuális), hangrögzítő berendezések üzemeltetése.
  • Kábelhálózatok (optikai fém) mérése, készítése.
  • Napi és heti beszámoló készítése a végzett tevékenységről.
  • Nyilvántartó rendszerek adatfeltöltése.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség: villamosmérnök, mérnök informatikus, biztonságtechnikai mérnök diploma
  • középfokú nyelvismeret (angol, német)

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • GSM-R hálózat ismerete
  • CCNA, CCNP Cisco képzés
  • energiaellátási berendezések ismerete
  •  „B” kat. jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol