www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Villamosmérnök munkatársat keresünk, nemzetközi csapatban történő munkavégzésre.

  Feladatok:

  • a vállalat konkrét termékéért felelős globális technikai csoport tagjaként a tesztelésben és a tesztelési folyamatok fejlesztésében való részvétel,
  • a tesztberendezések (hardver és szoftver elemek) működésének folyamatos monitorozása,
  • nyomtatott áramköri lapokkal kapcsolatos hibák elemzése,
  • gyökér-okok feltárása,
  • hibaanalízis folyamatának tervezése, fejlesztése és optimalizálása (statisztikai módszerek fejlesztése, tesztprogramok írása),
  • eredmények nyomon követése és korrekciós intézkedések meghatározása,
  • a vállalat fejlesztő és gyártó csoportjai között összekötő szerep betöltése,
  • projektek teljes körű dokumentációja és riportálása a menedzsment számára.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség mérnöki/IT területen (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • NYÁK lapok/elektronikai áramkörök szerkezeti és technikai ismerete,
  • valamilyen programozási nyelv alapvető ismerete,
  • önálló, felelősségteljes személyiség,
  • kiváló kommunikációs készségek,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, a munkavégzés nagyrészt angol nyelven zajlik),
  • kétműszakos munkarend vállalása (8.00-16.00 és 14.00-22.00).

 Előny:

  • programozási/szkriptelési ismeretek (például C, HTML, SQL, Perl, Kermit),
  • Unix/Linux ismeretek.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • karrierlehetőségek,
  • professzionális munkakörnyezet.

 Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki