www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 1178 napja lejárt

Világszinten vezető technológiát alkalmazó, nemzetközi kontaktlencse-gyártó partnercégünkhöz keresünk 33 gyártósoros, magasan automatizált gyárába

Villamosmérnököt Írországba

Kiváló fejlődési lehetőség, nemzetközi karrier, modern technológia, dinamikus, inspiráló környezet, relokációs támogatással és nyugat-európai juttatási csomaggal

Feladatok:

-       A gyártósorok támogatása, az elektromos rendszerek karbantartása

-       Fenntartható elektromos biztonsági előírások kialakítása és továbbfejlesztése

-       Technikai támogatás nyújtása minden meglévő biztonsági rendszerrel kapcsolatban mind az operáció, mind a menedzsment számára

-       A cég biztonsági szabályzatainak és a törvényi előírásoknak megfelelő aktivitások biztosítása

-       Incidensek kivizsgálásában való részvétel, korrektív intézkedések indítása

-       Szoros együttműködés a karbantartó technikusi csapat vezetőjével, a technikusok szakmai támogatása, képzésük biztosítása

-       Megelőző karbantartási terv elkészítésében való részvétel

-       Karbantartási költségvetés kialakításában való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat projektmérnökként / folyamatmérnökként / karbantartó mérnökként automatizált gyártó környezetben
  • Nagy szériás, 24/7-es gyártásban szerzett tapasztalat
  • Közepes és alacsony feszültségű rendszerek alapos ismerete
  • Kalibrációban és üzembe helyezésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás – a munkavégzés nyelve angol
  • Proaktív, jó problémamegoldó attitűd
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit partnercégünk kínál:

  • Abszolút modern technológia
  • Folyamatos technológiai fejlesztés, újítások
  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi karrierlehetőség, tréningek
  • Relokációs támogatás (utazás és lakhatás)
  • ·         Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Írország, Dublintól másfél órára

Helyek Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol