www.cvonline.hu

VILLAMOSMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 842064

Link megjelenítéseimages/editor/1304441568.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves nemzetközi hátterű vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Villamos, irányítástechnikai fejlesztési és beruházási munkák előkészítése, tervezése és kiviteleztetése
  • Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítése, szerződéskötési tárgyalások műszaki támogatása
  • Termelés műszaki támogatása, mérnöki számítások elvégzése valamint a technológiai fejlesztések támogatása
  • Villamos hálózat működtetése, fejlesztése és karbantartása
  • Saját és külsős villamos kivitelező, beruházó és karbantartó állomány irányítása
  • A fejlesztésekhez szükséges villamos, műszeres és egyéb kivitelezési munkák koordinálása és műszaki ellenőrzése
  • A fejlesztésekkel kapcsolatos hatósági ügyintézések műszaki támogatása, eljárásokban való részvétel
  • A fejlesztések műszaki dokumentálása, és a pénzügyi dokumentáláshoz szükséges műszaki segítség nyújtása
  • Fejlesztések beüzemelésének támogatása, részvétel az üzemeltető személyzet képzésében

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki felsőfokú, villamosmérnöki végzettség
  • Karbantartási/beruházási ismeretek
  • Project menedzsment ismeretek és gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság
  • A vállalat telephelyéhez való közeli lakhely (30km) vagy költözési hajlandóság

ELŐNYT JELENT

  • DCS irányítástechnikai ismeretek és gyakorlat
  • Terepi műszerezési ismeretek és gyakorlat
  • Erősáramú üzemeltetési gyakorlat
  • Műszaki ellenőri és erősáramú OKJ papírok megléte
  • Autocad ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (különösen SAP)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafetéria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOSMÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése