www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.16.

Pozíció leírása / Job description

Nagy múltú multinacionáis elelmiszeripari partnerünk számára Villamosmérnököt keresünk.

Feladatok:

Villamos és irányítástechnikai fejlesztési és beruházási munkák előkészítése, tervezése és kiviteleztetése
Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítése, szerződéskötési tárgyalások műszaki támogatása
A termelés műszaki támogatása, mérnöki számítások elvégzése, technológiai fejlesztések támogatása
Villamos hálózat működtetése, fejlesztése és karbantartása
Saját és külsős villamos kivitelező, beruházó és karbantartó állomány irányítása
A fejlesztésekhez szükséges villamos, műszeres és egyéb kivitelezési munkák koordinálása és műszaki ellenőrzése
A fejlesztéssekkel kapcsolatos hatósági ügyintézések műszaki támogatása, eljárásokban való részvétel
A fejlesztések műszaki dokumentálása, és a pénzügyi dokumentálás műszaki támogatása
Fejlesztések beüzemelésének támogatása, részvétel az üzemeltető személyzet képzésében

Elvárások:

Műszaki felsőfokú, villamosmérnöki végzettség
Karbantartási/beruházási ismeretek
Project menedzsment ismeretek és gyakorlat
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Magas szintű MS Office ismeretek
Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság

Amit kínálunk:

Nemzetközi hátterű, stabil munkahely
Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
Folyamatos fejlődési lehetőség
Szakmai továbbképzések
Versenyképes jövedelem
Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafetéria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -