www.cvonline.hu

VILLAMOSMÉRNÖK

Kelet-Magyarország egyik piacvezető építőipari cége a HUNÉP Universal Építőipari ZRt.
A nagy múltú, debreceni székhelyű építőipari részvénytársaság a cégcsoport debreceni anyavállalatához, villamos mérnök – előkészítő és kivitelezés irányító feladatok ellátására keres munkatársat

ELEKTROMOS LÉTESÍTMÉNYI MÉRNÖK

munkakörbe.

Feladatok:

·           Kiviteli tervdokumentáció alapján költségvetést készít, és elemző számításokat végez

·           Közreműködik a jelentősebb alvállalkozókkal folytatandó tárgyalásokon

·           Közreműködik az alvállalkozói szerződések előkészítésében

·           Részt vesz a beszállítók legoptimálisabb kiválasztásában

·           Szervezi és szakmai szempontok szerint irányítja a kivitelezési területeken munkát végzőket

Elvárások:

·           Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök)

·           Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

·           Felelősségtudat, kreativitás, problémamegoldó képesség

·           Jó kommunikációs képesség és csapatszellem

Előny:

·           Előkészítői, vagy kivitelezői feladatokban való jártasság

·           Saját gépkocsi

Amit ajánlunk:

·           Stabil munkahelyi környezetben a pozícióhoz és a piaci viszonyokhoz igazított jövedelem, és egyéb juttatások

Munkakezdés a kiválasztást követően azonnal.

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét is megjelölte -  az alábbi címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő