www.cvonline.hu
VILLAMOSMÉRNÖK
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 782710
lejárt

Megbízónk Technológia és Termék üzletága magyar feltalálók technológiáit értékesíti. Ügyfelünk számos szabadalmat fejleszt és forgalmaz energetikai, agrár, informatikai és környezettechnológiai területeken. 16 hónapos projektidőtartamra keresünk partnerünk számára munkatársakat Villamosmérnök pozícióba

Feladatok:

Feladatok:
A projekt célja egy olyan kisméretű (5-6 kW) berendezés kifejlesztése, amely megújuló hőenergiát állít elő, és ezt az ipar számára hasznos, 5-600 fokos hőmérsékleten, károsanyag kibocsátás nélkül végzi.
  • Mikrohullámú üregrezonátorok és tápvonalak méretezése
  • Kapcsoló üzemű tápok készítése, működtetése
  • Oszcilloszkóp kezelése
  • Mérés/adatgyűjtésben részvétel
  • Szakirodalmi kutatás
  • Részvétel a kutatócsoport többi tagjának tevékenységében
  • Időszakos jelentések készítése
  • Műszaki leírások készítése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (gyengeáramú)
  • Mikrohullámú rezonátorok ismerte
  • Kapcsoló üzemű tápok
  • Mérés/adatgyűjtés
  • Angol nyelvismeret (szakirodalmi kutatás)
  • Jogosítvány (B kategóriás)
  • Pontos munkavégzés
  • Kreatív problémamegoldás
  • Csapatjátékos

Amit nyújtunk:

Munkavégzés helye: Budapest

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.