www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 1287 napja lejárt

A Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján, már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül 2012-ben a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már kétszer is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012- és 2013-ban a BorgWarner Munkabiztonsági Díjjal ismerte el példaértékű eredményünket. Cégünknél bevezettük az Autonóm Munkacsapatok szervezetfejlesztési- és kultúraváltási programot, melyet az anyavállalat 2013-ban Innovációs Díjjal jutalmazott.

Folyamatosan bővülő fiatalos csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat.

Feladatok:

  • elektromos tervezések és felülvizsgálatok elvégzése,
  • PC, PLC programok felügyelete, módosítása,
  • folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása,
  • gyártási dokumentációk (villamos részének) létrehozása és folyamatos karbantartása,
  • termelés támogatása,
  • gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése,
  • részvétel az operátorok képzésében.

Elvárások:

  • min. 3 éves multinacionális környezetben szerzett gyengeáramú villamosmérnöki tapasztalat
  • ipari automatizálási tapasztalat
  • PLC, PC programozási tapasztalat
  • villamosmérnöki végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • PLC programozás (Siemens, Omron)
  • PC programozás (Delphi, Win sys, VBasic)
  • Optikai rendszerek ismerete (Cognex)
  • automatizálási- és vezérlési ismeretek
  • villamos tervező rendszer ismeret (EPLAN)
  • eredményorientáltság és értékközpontúság
  • kreativitás és nyitottság az újra.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő