www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 1138 napja lejárt

 Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei, műszaki szervizszolgáltatásokkal és karbantartásokkal foglalkozó cég

villamosmérnök

munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek, berendezések villamos karbantartása
  • Meghibásodás esetén a hiba felkutatása és elhárítása
  • Villamos vezérlések, villamos hajtásegységek teljes körű felügyelete, üzemzavar elhárítása, beállítások
  • Hajtás- és vezérlések szoftvereinek nyilvántartása és rendszerezése
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Villanyszerelések és egyéb feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (Bsc vagy Msc) - pályakezdők is jelentkezhetnek
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Vezérléstechnikai szakirány előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes és kihívást jelentő feladat
  • Fejlődési és stabil munkalehetőség egy megbízható cégnél

Kérjük a fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat 2014. április 15-ig az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő