Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

VILLAMOSMÉRNÖK

Elvárások:

• Villamosmérnöki végzettség
• Automatizálás/PLC ismeretek
• 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)
• Aktív, középfokú angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Csapatmunkára való képesség
• Rugalmasság, megbízhatóság
• Precizitás, pontosság

Feladatok:

• Automatizált gyártóberendezések üzemszerű működésének biztosítása, hibakeresés
• Fejlesztésekben való részvétel illetve azok telepítése
• Társosztályokkal való együttműködés
• Elektromos rajzok, gépkönyvek valamint egyéb dokumentációk kezelése, készítése
• Új berendezések beszerzésében való részvétel
• Kapcsolattartás a beszállítókkal

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Fejlődési lehetőség
• Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
• Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Dunavarsány
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő