www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.10.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.

Tiszaújvárosi fejlett technológiát használó szintetikus gumiüzem felépítését és működtetését végző partnercégünk részére keresünk Villamosmérnök pozícióba új munkatársat.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

Az üzem teljes villamos rendszerének felügyelete.
Munkája az alábbi területekre terjed ki: kis-és közép feszültségű villamos kapcsoló berendezések kábelhálózat, UPS és VSD készülékek, fázisjavítók akkumulátortelepek, villamos motorok, katódvédelem, villamos kísérő fűtések, világítási rendszer, karbantartási célú hálózat.
Működési területéhez tartozó villamos rendszerek üzemeltetése, karbantartása és szakmai felügyelete.
Villamos biztonsági, szabványosság követelmények előírások betartatása.
Az üzemviteli-, karbantartási-, kezelési utasítások elkészítése.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

felsőfokú, villamosmérnöki végzettség
több éves ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
min. társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

Partnerünk jelenleg építési fázisban van, így részese lehet egy új cég indulásának, a legmodernebb technológián dolgozhat.
Versenyképes bérezés, melyhez számos más, béren kívüli juttatás (Cafeteria) párosul, bejárás támogatás, a jó teljesítmény jutalmazása.
Multikulturális környezet, lehetőség van a Japán kultúra megismerésére.
Hosszú távú, stabil munkahely.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -