www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Miskolc
Terület
Gépészet
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejő
Munkaidű
Teljes munkaidű

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végzű vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármő üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott jármővek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bűvülű szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • vasúti jármővek villamos hajtásrendszereinek karbantartása, javítása, üzemi viszonyainak diagnosztizálása
  • hibaelhárítási folyamatok, technológiák kidolgozása..
  • üzembiztonság javítás, korszerősítés lehetűségeinek feltárása, kidolgozása

A munkakör betöltésének feltételei

  • mőszaki egyetemi vagy fűiskolai villamosmérnöki végzettség (energetikai, villamos hajtások szakirány)
  • felsűfokú vasúti szakvizsga
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent az alábbi ismeretek:

  • hárromfázisú gépek állandósult üzemállapotának ismerete szimmetrikus és aszimmetrikus táplálás esetén.
  • villamos hajtások kinetikája (tömegek és nyomatékok redukálása, stabilitás, mozgásegyenlet, idűállandók).
  • háromfázisú vektorok (Park-vektorok). Váltakozó áramú gépek mágneses mezűi, indukált feszültsége.
  • aszinkron motorok indítása, fékezési módjai. Aszinkron motorok fordulatszámának változtatása.
  • frekvenciaváltós aszinkron motoros hajtások. Egyszerő feszültség inverteres hajtás mőködése, feszültsége. ISZM feszültség
  • inverteres hajtás.
  • általános valamint különleges célokra alkalmas villamos hajtások szabályozási és vezérlési módjainak ismerete

Amit ajánlunk

  • széles körő cafeteria
  • szakmai fejlűdési lehetűség
  • utazási kedvezmény a családtagok részére is

2017.11.21.

Bűvebb felvilágosítást ad
Ferenczi Zoltánné 1/514-1815 / 04/18-15
Várjuk jelentkezését!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű