www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • Company_icon BM Heros Zrt.
  • Location_icon X. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A BM HEROS Zrt. X. kerületi, Ezüstfa utcai telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatai:

  • Közreműködés személy- és tehergépjármű felépítmények, speciális célú konténerek gyengeáramú elektromos rendszerének tervezésében, dokumentálásában (megkülönböztető hang és fényjelzések, vílágítások, elektro-pneumatikus és PLC vezérlések , stb.)

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • CAD rendszerek és általános irodai szoftverek ismerete
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • Német nyelvismeret
  • Erősáramú rendszerek ismerete
  • Autóiparban, felépítménygyártásban szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányitási rendszerek ismerete

Amit nyújtunk a munkatársainknak:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkaidő

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 30/515-2830

Jelentkezéseket önéletrajz megküldésével várjuk.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol