www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Kaposvár, Somogy
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Feladatok:

  • Részvétel a gyártás során felmerülő napi problémák mérnöki szintű kezelésében, az okok elemzésében és megoldások keresésében,
  • Termelési veszteségek csökkentésének műszaki támogatása,
  • Részvétel a gyártósori gépek, szerszámok fejlesztésében, tervezésében,
  • A berendezések rendelkezésre állásának, üzemképességének biztosítása,
  • Tartalék alkatrészellátás biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Automatizálás (elektronika és pneumatika) terén szerzett 2 éves gyakorlat
  • Siemens, Omron, Modicon programozási ismeretek és tapasztalat
  • Magas szintű SolidEdge vagy AutoCAD ismeret, MS Office felhasználói tudás
  • TPM módszertani ismeretek és tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás, önállóság, csapatmunkára való képesség
  • Előnyt jelent: Lean szemlélet/tapasztalat

Amit a leendő munkatársainknak nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés a lokációnak megfelelően
  • Kiemelt összegű béren kívüli juttatások (Cafeteria, 13. havi fizetés)
  • Céges mobiltelefon, Laptop, Rugalmas munkaidő beosztás,
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban, szakmai tréningek, továbbképzések, stabil, megbízható vállalati háttér,
  • Jó kollegiális légkör

A munkavégzés helye:

  • Kaposvár
Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol