www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 215 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • A reptéri transzformátor- és elosztóhálózat magas megbízhatóságú üzemeltetése
  • Kiterjedt 10kV-os és 0,4kV-os elosztóhálózat (transzformátor állomásokkal, fő- és al-elosztó berendezésekkel) üzemének biztosítása, karbantartása, hibaelhárítása
  • Fejlesztési, felújítási, bővítési beruházási tervek műszaki előkészítése és lebonyolítása
  • Karbantartási tervek készítése, karbantartási műveletek másodlagos ellenőrzése és értékelése
  • Komplex üzemzavarok elemzése

Elvárások:

  • Villamoshálózatok üzemeltetése terén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiterjedt középfeszültségű hálózatok üzemeltetésében és karbantartásában szerzett jártasság
  • Üzemzavar-elhárítás terén szerzett tapasztalat
  • Komplex műszaki dokumentációk értelmezése, készítése
  • Beruházás terén szerzett tapasztalat
  • Kapcsoló berendezések üzemének ismerete
  • Kiváló elemző képesség
  • Pályázati műszaki dokumentáció készítése
  • Megbízható személyiség
  • Csapatjátékos
  • B kategóriás jogosítvány
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Villamosmérnöki diploma

Előny:

  • 10kV kábel- és berendezésvédelmek ismerete
  • UPS berendezések üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • Közvilágítás technikában szerzett jártasság
  • Vezérléstechnikában szerzett jártasság (Siemens, Schneider, stb. PLC)
  • Szabályozástechnikában szerzett tapasztalat
  • Frekvenciaváltók terén szerzett tapasztalat
  • AutoCad vagy más tervező ws felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igényét és a szakképzettséget igazoló bizonyítványok másolatát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Link megjelenítése

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol