www.cvonline.hu
Villamosmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078146
lejárt

Pécsi multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A termelés zavartalan villamos üzemeltetésének biztosítása
  • A gépekhez és a hozzá tartozó berendezésekhez kapcsolódó informatikai rendszerek üzemeltetetése, a gépcsoportoknál adódó váratlan villamos meghibásodások elhárítása
  • A technológiával kapcsolatos változások figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel a hatékonyabb működés és munkavégzés érdekében
  • Üzemzavarok gyors elhárítása
  • A műszakjához tartozó elektromos csoport irányítása, munkájának ellenőrzése
  • Gépek villamos telepítése, beüzemelése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása
  • Önmaga és csapata folyamatosan fejlesztése

Elvárások:

  • Gyengeáramú, szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Csapatorientáció
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló döntéshozatal
  • Belső motiváció
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.