www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Magyarországi székhelyű, széleskörű nyugat-európai megbízó körrel rendelkező, elektronikai fejlesztési és gyártási tevékenységet folytató cégünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

pozíció

Feladatok:

  • Kutatás-fejlesztésben való részvétel
  • Elektronikai áramkör tervezés  (beágyazott rendszerek)
  • Nyomtatott áramköri lapok tervezése
  • Részvétel a fejlesztésben valamint a gyártásba vitelben

 Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • NYÁK tervező szoftver ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Helyek Heves
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő