www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.24.
Jelentkezési határidő: 2017.02.17.
Hirdetés azonosító: 1073049

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok:

- Készülékspecifikációk készítése elektromos dokumentációból
- Kisfeszültségű energiaelosztási- és installációtechnikai műszaki támogatás
- Elektromos dokumentációkból készülék specifikációk készítése
- Ajánlatok készítése
- Napi szintű kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

- Erősáramú villamosmérnöki diploma (energia-átalakító rendszerek szakirány előnyt jelent)
- Legalább 4-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Energiaelosztás témakörében hatályos, releváns szabványok ismerete
- Rendszer ismeret kisfeszültségű energiaelosztási és installációtechnikai témakörben
- AutoCad, E-Plan, WSCad szoftverek ismerete
- ANGOL nyelv tárgyalási szintű ismerete, német nyelv ismerete előnyt jelent
- Projekt vezetési tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Hosszú távú karrierlehetőség
- Fejlődési lehetőség, trainingeken való részvétel
- Kiemelkedő juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a