www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 484 napja lejárt

Jelentős hazai és nemzetközi sikereket elért, neves mezőgazdasági ügyfélkörrel rendelkező, precíziós agrártechnológiai megoldásokat fejlesztő partnerünkhöz keresünk munkatársat Villamosmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Egyedi áramkörök tervezése, tesztelése és mérése
  • Prototípus nyomtatott áramköri lapok tervezése, tesztelése
  • Hardverspecifikációk összeállítása és egyeztetése
  • Beépített elektronikai vezérlőegységek fejlesztése
  • Elkészült elektronikák beépíthetőségének kialakítása
  • Elektronikai modulok szimulációja és Worst-Case analízise
  • Tesztberendezések fejlesztése, gyártás támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kreativitás és probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • C programnyelv ismerete

Előny

  • Okleveles villamosmérnöki (Msc) diploma
  • Angol nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Részvétel világszínvonalú új megoldások kutatásában és kifejlesztésében
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki