www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 586 napja lejárt

A Celitron Medical Technologies Kft. kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég, orvosi és kórházi hulladékkezelési technológia piacán kíván globálisan növekedni új megoldások kifejlesztésével.
Növekedési céljaink elérése érdekében, új munkaerőt keresünk

Villamosmérnök pozícióba.

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki/villamos üzemmérnöki végzettség,
  • Erősáramú rendszerekkel kapcsolatos tervezési gyakorlat
  • PLC programozás területen szerzett tapasztalat előny
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás, pontos, precíz, önszervező, gyakorlatias, és rugalmas személyiség.

FELADATOK:

  • A berendezések elektromos vezérlésének megtervezése, fejlesztése, nyomon követése és karbantartása.
  • PLC programozás
  • Az új gépek üzembe helyezésében, a minőségbiztosítási és megbízhatósági minősítési folyamatokban való aktív részvétel.
  • Elektromos szerelők munkájának koordinálása, kivitelezések, projektek ellenőrzése.

ELŐNYT JELENT:

  • Berendezések, készülékek, villamos biztonságtechnikai szabványok ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Vác

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, valamint bérigény feltüntetésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol