www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1026956

Energetikai tervezéssel valamint elektronikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére nappali tagozatos diákot keresünk munkakörbe
Feladatok:

  • Az aktív rész/a konstrukció tervezésénél részszámítások elvégzése
  • Részletrajzok kidolgozása, elkészítése
  • Műszaki dokumentációk összeállítása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony gépész vagy villamosmérnök szakon
  • Érdeklődés a powerenergy terület iránt
  • 3D tervező program ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 995 forint/óra+12500 forint béren felüli juttatás
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Multinacionális munkakörnyezet

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod. diak2@prohuman.huLeveled tárgya legyen: "CG-VM".

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Általános munkarendben, heti minimum 20 óra vállalása Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület