www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1025665
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi cég dunavarsányi telephelyére keresünk kollégát villamosmérnöki munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a veővekkel és a cég partnereivel
  • Szakmai tanácsadási feladatok az ügyfelek felé
  • Beszállítókkal való kommunikáció
  • A folyamatok teljes körű dokumentációja
  • Villamosmérnöki kérdésekben vezetési, menedzsmenti feladatok
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Körülbelül 10 éves szakmai tapasztalat, illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Főiskolai diploma műszaki területen
  • Felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • CAD-ismeret/használat

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Mérnök / Műszaki