www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Északkelet-Magyarország területén, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében működő, stabil háttérrel rendelkező, integrált baromfitenyésztéssel és –feldolgozással foglalkozó Master Good cégcsoport, nyírkércsi központú tagvállalatához, műszaki-karbantartó csoportjába keres

Villamosmérnököt

Energetikai és karbantartási felügyeleti területre.

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Energetikai irányultság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló probléma megoldási készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Mezőgazdasági/élelmiszeripari technológiákban való jártasság

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távon versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon
  • Fiatalos csapatban kiváló fejlődési lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi e-mail címre várunk. Egyéb kérdésekben a +36-30-289-2598-as telefonszámon állunk rendelkezésükre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...