Villamosmérnök (villamos tervezés) - Győr (Referenciaszám: HM-1458)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 1031204

Feladatok:

  •  Berendezések villamos terveinek előállítása
  •  Berendezések PLC programjának elkészítése, tesztelése
  •  Berendezések szerelési, beállítási munkáinak elvégzése
  •  Berendezések vizsgálati-tesztelési munkáinak elvégzése

Elvárások

  •  Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, automatizálás szak)
  •  3-5 éves szakmai gyakorlat (egyedi gépépítés)
  •  Gyengeáramú eszközök ismerete
  •  Biztonságtechnikai eszközök ismerete
  •  Biztonságtechnikai előírások és szabványok ismerete
  • Villamos tervező szoftver ismerete (ePlan)
  • PLC fejlesztő környezet ismerete

Előnyök

  • Oracle rendszer ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1458-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Mosonmagyaróvár
Kapuvár
Csorna
Jánossomorja
Tét
Fertőszentmiklós
Pannonhalma
Fertőd
Dunakiliti
Kunsziget
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő