www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1118432
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
VILLAMOSMÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ/ÜZLETFEJLESZTŐ (Világítástechnikai projektek) LAV-3558

Feladatok:
  • A vállalat képviselete az ÖNKORMÁNYZATOKNÁL, beruházóknál, tervezőknél, kivitelezőknél, partnereknél;
  • Business Development: ÚJ ÜGYFELEK, világítástechnikai (Lighting) projektmunkák felkutatása;
  • BERUHÁZÓK, TERVEZŐK, KIVITELEZŐK látogatása;
  • A vállalat termékeinek ismertetése, ajánlatkészítés;
  • Ügyféltalálkozókon való részvétel, tárgyalások vezetése;
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Terméktámogatási feladatok, műszaki szakmai tanácsadás.

Elvárások:
  • VILLAMOSMÉRNÖK végzettség (VILÁGÍTÁSTECHNIKAI szakirány előny);
  • Min. 3-5 éves értékesítési tapasztalat ÁLLAMI/ÖNKORMÁNYZATI BERUHÁZÁSOK/Public Sector területén (mérnök-üzletkötő, projektmérnök, műszaki értékesítő, Business Developer, üzletfejlesztő, Lighting/Luminaries Sales Engineer);
  • TERVEZŐ, BERUHÁZÓ vagy MŰSZAKI ELLENŐR cégeknél szerzett tapasztalat;
  • Regionális/külföldi értékesítési tapasztalat előnyt jelent;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Magabiztos fellépés, önálló, eredményorientált munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Projektszemlélet.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC