www.cvonline.hu

Villamosmérnök - tervezési terület

  • A hirdetés 1087 napja lejárt

Külföldi tulajdonú, villamos berendezéseket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat a következő területre:

VILLAMOSMÉRNÖK - TERVEZÉSI TERÜLET

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Villamos kapcsoló-berendezések tervezése a vonatkozó szabványok és vevői specifikációknak megfelelően.
Szoros együttműködés a helyi gyártó-és tesztcsapattal, illetve a külföldi mérnökségekkel.
Részletes gyártási tervdokumentáció kidolgozása és anyaglista összeállítása a gyártási és kivitelezési munkákhoz
Részvétel a projektek gyári próbáján, átvételénél

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

1-2 év gyártásban, tervezésben szerzett tapasztalat
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Villamosmérnöki diploma
Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Bács-Kiskun megye

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR996 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Tolna
Pest
Csongrád
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő