www.cvonline.hu

Villamosmérnök (SZ12VM)

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Villamosmérnök

SZ12VM

Székesfehérvári autóipari, prémium termékeket gyártó cég megbízásából, keresünk villamosmérnököt.

Feladatok:

  • elektromos rendszer optimalizálása;
  • új rendszer bevezetés koordinálása;
  • a beépítési folyamatok ellenőrzése és értékelése;
  • prototípus tesztek értékelése;
  • költség számolás;
  • szériagyártásba való bevezetés támogatása;
  • kapcsolattartás az anyavállalattal, tudás bázis transzferálása.

Tapasztalat:

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Autóipari elektronikai tapasztalat;
  • Projekt tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol