Villamosmérnök (robotprogramozás) - Mór (Referenciaszám: HM-1428)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.06.26.
Hirdetés azonosító: 1016080

Feladatok:

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Gyártósori robotok rendszerbe illesztése
  • Üzembe helyezés és működtetés támogatása
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Robotprogramozási ismeretetek, min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Siemens Step 7 program ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Csoportmunkára való képesség

Előny:

  • Berendezésépítésben szerzett szakmai gyakorlat
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1428-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikának a 20/983-6173-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő