www.cvonline.hu

Villamosmérnök (Referenciaszám: KJ-1213)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.06.05.
Hirdetés azonosító: 935262

Feladatok:

  • A termelés szakmai támogatása
  • Részvétel az új gépek beszerzésében és a gépek építésében
  • Gyártási folyamat dokumentáció elkészítése
  • Költségcsökkentési tevékenység támogatása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Legalább középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság, pontosság, önállóság
  • Hosszabb külföldi betanulás az anyavállaltnál

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízója, egy svájci tulajdonú, precíziós egyenáramú villanymotorok gyártásával foglalkozó cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1213-as referenciaszámot.

Az állás részleteiről érdeklődhet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)