www.cvonline.hu

Villamosmérnök Ref. 773

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2014.12.14.
Hirdetés azonosító: 855897
lejárt

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó Somogy megyei partnercégünk részére keresünk gyártástámogató, villamosmérnök kollégát. Megbízónk, folyamatos fejlődés mellett, igen magas színvonalat képviselve szolgálja ki megrendelőit.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A gyártási folyamatok zavartalanságának biztosítása
  • Minőségi problémák kivizsgálása, megoldási javaslattétel az adott munkaterületen
  • Folyamatok optimalizálása
  • Projektek határidőre történő megvalósítása
  • Robotok és vezérlések programozásának testreszabása
  • Termék és folyamathibák elemzése, beszámolók készítése
  • Berendezések, mérőeszközök modifikálása
  • Betanított munkatársak képzése, munkájuk segítése

Elvárások:

  • Villamosmérnök/vagy programozó mérnök végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Elektronikai, tesztelőberendezés, gépprogramozói ismeretek
  • Angol vagy német nyelv kommunikációképes ismerete (írásban, élőbeszédben)
  • Határozott fellépés, tettrekészség
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos szemlélet

Előny:

  • PLC, Labview programozói ismeret
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Megbízónk ajánlata:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Klagenfurti kapcsolat az anyavállalattal
  • Szakmai fejlődés, képzések biztosítása
  • Albérleti támogatás (lakás biztosítása)
  • Kiemelt juttatási csomag, Cafeteria
  • Nagyon jó csapatszellem és színvonalas munkakörnyezet

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretné Megbízónk csapatát erősíteni, kérjük, küldje át szakmai önéletrajzát magyar és idegen nyelven (angol vagy német nyelven) az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu