www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Villamosmérnök Projektvezető
munkakör betöltésére
az Alcoa-Köfém Kft.
GRP-ATI Köfém gyáregységünkbe

Feladatok:

  • Projektek vezetése és szakértői szintű támogatása villamos szakterületen.
  • Új berendezések telepítése, üzembe helyezése
  • Specifikációk készítése, átadás-átvételi feltételek kidolgozása, teljesítések igazolása.
  • Hengerműi és öntödei berendezések, meghibásodásainak elemzése.
  • A berendezések megbízhatóságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése, koordinálása.
  • Részvétel a fejlesztésekkel kapcsolatos döntések előkészítési folyamatában.

Elvárások:

  • MSc szintű villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Csoportban való munkavégzés képessége
  • Proaktív, határozott fellépés

Előny:

  • Automatizálási ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal