www.cvonline.hu

Villamosmérnök projektmenedzser

  • Company_icon B Build & Trade Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektromos szakági árajánlatok készítése (V.I.P. Gold, Excel), kivitelezői pályázat elektromos munkarészeinek összeállítása
  • Elektromos szakági előkészítési munkában való részvétel – alvállalkozói és beszállítói pályáztatás (ajánlatkérés, kapcsolattartás, kiértékelés, döntéshozatal segítése).
  • Elektromos tervek észrevételezése, tervfelülvizsgálat
  • Elektromos közműszolgáltatókkal történő kapcsolattartás, közműfejlesztések, engedélyeztetések, hozzájárulások, szerződések ügyintézése
  • Generálkivitelező cég szakági képviselete a megrendelői, tervezői, alvállalkozói kooperációkon, egyeztetéseken
  • Építésvezetőség támogatása, szakági alvállalkozók koordinálása
  • Belső műszaki ellenőrzés
  • Projekt pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, folyamatos felügyelete, betartatása.
  • Egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök).
  • Előkészítésben, árajánlat-készítésben szerzett tapasztalat.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek: TERC programok (V.I.P. Gold), Microsoft Office programok (Excel), CAD-program(ok).
  • Építőipari kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat.
  • Jogosítvány, akár heti több alkalommal vidéki kiszállás (vidéki projektek irányítása).
  • Problémamegoldó képesség.
  • Precizitás.
  • Önállóság, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség.
  • FMV jogosultság megléte épületvillamosság területen

Előnyök:

  • Közbeszerzéses pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat
  • Projektirányításban szerzett tapasztalat
  • E-napló ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes munkakörnyezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai menedzser, Energetikai mérnök, Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Építőmérnök, Kivitelező
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű