www.cvonline.hu

Villamosmérnök- PLC specialista

  • A hirdetés 400 napja lejárt

Multinacionális partnerünk termékeit a világ nagy autógyárai hasznosítják. Növekvő feladatai ellátására keresünk számára új munkatársat, a következő területre:

VILLAMOSMÉRNÖK- PLC SPECIALISTA

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A gép- és folyamatfejlesztési projektek szakirányú támogatása, erősen automatizált gyártási környezetben
A PC és PLC programok fejlesztése, módosítása
Meglévő berendezések fejlesztésének szakmai támogatása
Folyamatok fejlesztése, egyedi projektek szakmai támogatása
Szakirányú műszaki problémamegoldás, gyártás támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Vezérléstechnikai ismeretek, erős PLC programozói tudás (Siemens, Omron, Allen Bradley)
Több év releváns szakmai tapasztalat multinacionális gyártó környezetben
Villamosmérnök végzettség
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban, napi használatban

ELŐNY:

Autóipari tapasztalat
Német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Biztos háttér, szakmai fejlődési lehetőség
Kiemelkedő juttatási csomag

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1251 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő