www.cvonline.hu

Villamosmérnök, PLC specialista

  • A hirdetés 514 napja lejárt

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • A munkaterületéhez tartozó automatizált berendezések, gyártósorok műszaki felügyelete
  • Kapcsolattartás a gépek, berendezések beszállítóival, kapcsolódó karbantartási munkák felügyelete
  • Szakirányú műszaki problémamegoldás, hibaelhárítás
  • Használati utasítások napra készen tartása
  • Gyártóeszközök, berendezések PLC programozása; PLC programok fejlesztése, dokumentáció készítés
  • Megelőző karbantartási feladatok tervezésének támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnök, Mechatronikai mérnök vagy PLC programozói végzettség
  • Vezérléstechnikai ismeretek  (Siemens S7 program ismerete)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Több év szakmai tapasztalat autóipari környezetben
  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Gyakorlatias, határozott, önálló- és csapatmunkára egyaránt képes személyiség
  • Proaktivitás, jó elemző- és kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, korszerű technológia
  • Felelősségteljes és szakmai kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

 Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol