www.cvonline.hu

Villamosmérnök, műszaki koordinátor

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Az újonnan induló, budapesti székhelyű, főként villamos fogyasztásmérők szerelésével és villanyszerelési munkákkal foglalkozó Polemeter Kft. villamosmérnöki, műszaki koordinátori pozícióba keres munkatársat.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy villamosipari technikumi, vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó szintű Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelői ismeretek, gyakorlat
  • Méréstechnikai ismeretek, gyakorlat
  • IT hálózati, távközlési ismeretek (LAN, WAN, GSM/3G, PLC)

Feladatok:

  • Mérőhelyi- és hálózati munkát végző szerelők koordinálása, munkaszervezés, munkairányítás (helyszíni-terepi és irodai munka)
  • Kapcsolattartás a munkavégzés helyszínei, az alvállalkozók, a megrendelők és a cég munkatársai között
  • Erős- és gyengeáramú épületvillamossági hálózatok tervezése
  • Villamos hálózati tervek, kiviteli tervek, árajánlatok készítése
  • Elvégzett munkák dokumentálása, ellenőrzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Céges telefon és laptop, indokolt esetben céges autó
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, korszerű technológiák

Munkavégzés elsődleges helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezés tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
  • Jó minőségű fénykép
  • Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése
  • Opcionálisan motivációs levelet is szívesen fogadunk
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol