www.cvonline.hu

Villamosmérnök ( minőségügyi, warranty érdeklődéssel )

  • A hirdetés 405 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó Partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk releváns tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

A gyártásban fellépő elektronikai / villamos problémák kiküszöbölése, a folyamatok rendszeres javítása;
Termék- és folyamatauditokban való aktív részvétel, valamint közreműködés külső auditok alkalmával;
A termékek elektromos meghajtású alkatrészeinek felülvizsgálata a külföldi fejlesztéssel;
Elemzések, belső hibaanalízisek elvégzése;
Vevői reklamációk nyomon követése, kezelése;
Az autóiparban ismert és használt probléma megoldó eszközök alkalmazása ( Ishikawa, Poke-Yoke ),
Kapcsolattartás a vevőkkel és az anyacég fejlesztési központjával;
Új projektek támogatása, áttelepítések koordinálása, felügyelete.

Követelmények:

Egyetemi v. főiskolai (műszaki) végzettség
Kommunikációs angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
Minőségbiztosítási eszközök részbeni ismerete (PPAP, FMEA, 8D, 5W, CP, stb.)

Előny:

Minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
Német nyelv ismerete,

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Biztos háttér, stabil munkahely
Tanulási, fejlődési lehetőség
A régióban kiemelkedő fizetés
Bónuszrendszer
Béren kívüli juttatások

Helyek Oroszlány
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség