www.cvonline.hu

Villamosmérnök, Mérnök-üzletkötő

  • A hirdetés 798 napja lejárt

A világpiac egyik vezető hegesztőgép gyártójának magyarországi képviselete, 1 vagy 2 fő villamosmérnök végzettségű kolléga részére felvételt hirdet

villamosmérnök, mérnök-üzletkötő

munkakör betöltésére.

Cégünk a Corweld Plus Kft. budapesti telephellyel rendelkező, magyar tulajdonú, rendkívül innovatív és aktív piaci résztvevő mérnökiroda.

Feladat részletezése

  • Magyarországi már meglévő hegesztőgép felhasználó partnerekkel kapcsolattartás.
  • Új vevők felkutatása, a piaci terület lefedése és vezetése.
  • Folyamatos vevőlátogatás.
  • Hegesztési próbák, bemutatók megszervezése, a hegesztőgép eladás villamosmérnöki támogatása.
  • Kapcsolattartás a hegesztőgép gyártó partnerünk kereskedelmi és szakmai területeinek illetékes kollégáival.
  • A hegesztőgép szerviz szakmai és kommunikációs támogatása.

Elvárásaink

  • Villamosmérnök végzettség, ahol előnyt jelent villamos készülék / gép szakirány.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
  • Angol nyelvű valós kommunikációs tudás.
  • Nagy teherbírású, ambiciózus munkavégzés.
  • B-kategóriás jogosítvány.
  • Pályakezdő kollégák jelentkezését is örömmel vesszük!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes mérnöki fizetés, felelősségteljes munkakör.
  • Szakmai fejlődés és továbbképzés biztosított és kötelező.
  • Versenyképes termék forgalmazása, piacképes árszínvonalon és elismert mérnök csapatban.
  • Szolgálati autó és telefon.

A jelentkezés módja:

A jelentkezést fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, lehetőség szerint a fizetési igény megjelölésével (nem kötelező) az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol