Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

VILLAMOSMÉRNÖK (LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉS)

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Feladatok:

  • Gyáregységek műszaki (villamos/irányítástechnikai) rendszereinek, valamint berendezéseinek üzemeltetésének támogatása, a törvényi előírásoknak és standardoknak megfelelően
  • Villamos energia menedzselés (20kV/0,4kV) (lekötés tendereztetés előkészítése, adatok elemzése, előrejelzés készítése, riportok készítése)
  • Új módszerek, eljárások, folyamatok, standardok, üzemeltetési utasítások és karbantartási tervek fejlesztése és bevezetése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Elektromos rajzok, gépkönyvek valamint egyéb dokumentációk kezelése, készítése
  • Változásmenedzsment
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel, szolgáltatókkal

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes fizetés
  •  Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  •  Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Alapos szakmai ismeretek épületvillamosság és épületautomatizálás területén
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Csapatmunkára való képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Precizitás, pontosság

Kategória Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő