www.cvonline.hu

Villamosmérnök - karbantartási területre

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.11.22.
Hirdetés azonosító: 852192

Nagy múltú multinacionáis élelmiszeripari partnerünk dinamikusan bővülő beruházási csapatába keresünk tapasztalt Villamosmérnök kollégát.

Feladatok:

- Villamos és irányítástechnikai fejlesztési és beruházási munkák előkészítése, tervezése és kiviteleztetése
- Beszerzések támogatása műszaki oldalról, ajánlati kiírások elkészítése, szerződéskötési tárgyalások műszaki támogatása
- A termelés műszaki támogatása, technológiai fejlesztések támogatása
- Meglévő villamoshálózat működtetése, fejlesztése és karbantartása
- Saját és külsős villamos kivitelező, beruházó és karbantartó állomány irányítása
- A fejlesztésekhez szükséges villamos, műszeres és egyéb kivitelezési munkák koordinálása
- A fejlesztéssekkel kapcsolatos hatósági ügyintézések műszaki támogatása, eljárásokban való részvétel
- A fejlesztések műszaki dokumentálása
- Fejlesztések beüzemelésének támogatása, részvétel az üzemeltető személyzet képzésében

Elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
- Karbantartási/beruházási ismeretek
- Projektvezetésben való jártasság
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Magas szintű MS Office ismeretek
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
- Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság

Amit kínálunk:

- Nemzetközi hátterű, stabil munkahely
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
- Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
- Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafetéria, dolgozói biztosítás, munkába járás támogatása

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a