www.cvonline.hu

Villamosmérnök - Karbantartás

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 400561
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nemzetközi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

  • A termelés eszközeinek karbantartása, hibafeltárás, elhárítás,
  • Az eszközök folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, kieső idő célok teljesítése,
    • Új gépek, berendezések elektromos vezérlésének elkészítése,
    • Gépek integrálása a gyártási rendszerbe,
  • Együttműködés más osztályokkal,
  • Gépek áttelepítése, módosítása és üzembe helyezése,
  • A gyártó- és termelőgépek, szerelőszalagok tervszerű karbantartása,
  • Váratlan meghibásodások javítása, üzemzavar elhárítása.
  • Alkatrészek rendelés és folyamatos koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség,
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás, mely szükséges a mindennapi munkavégzéshez,
  • Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Gyakorlott MS Office ismeretek,
  • Flexibilitás,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló és csoportban végzett munkára való képesség.

Előny:

  • SAP ismeret
  • PLC ismeretek (elsődlegesen Allan Bradley, Siemens)
  • Frekvenciaváltók, Szervóhajtások vezérlésében való tapasztalat

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya