www.cvonline.hu
Villamosmérnök ( karbantartás területre)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 904817
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Dunaújvárosi székhelyű és a gumigyártás területen tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat VILLAMOSMÉRNÖK pozícióba karbantartás területre:

A leendő kolléga feladatai az alábbiak lesznek:
- Termelőberendezések eseti és megelőző karbantartása,
- új termelő gépek üzembe helyezése,
- gyártósor áttelepítési projektek támogatása,
- karbantartási tevékenység ütemezése, tervezése,
- karbantartási dokumentációk elkészítése.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Befejezett felsőfokú tanulmányok (villamosmérnök végzettség),
- minimum középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban),
- 2-3 év tapasztalat karbantartási területen, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk,
- PLC ismeret,
- kiváló szervező készség,
- határozott fellépés,
- kitűnő problémamegoldó készség.

Amit a cég kínál:
- Fiatalos csapat,
- multinacionális környezet,
- versenyképes fizetés és juttatási csomag,
- utazási támogatás,
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.