Villamosmérnök / Informatikus - Szombathely (Referenciaszám: HM-1656)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1074278

Elvárások:

  •  Villamosmérnöki végzettség
  •  Analóg és digitális mérőeszközök ismerete
  •  Méréstechnikai gyakorlat
  •  LabVIEW fejlesztésben szerzett tapasztalat vagy hajlandóság ezen ismeret elsajátítására
  •  Mérőkészülékek / funkcionális teszterek összeszereléséhez szükséges villamos és mechanikai képesség
  •  Villamos és szerszám ismeret, fizikai összeszerelési gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Projektszemlélet (projekt irányítási, vezetési képesség szakmai és műszaki aspektusból)
  •  Önálló munkavégzésre való képesség

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat: LabVIEW, beágyazott programozás, C/C++

Feladatok:

  • Funkcionális elektronikai tesztberendezések, mérőeszközök tervezése és fejlesztése
  • Mérőeszközök építéséhez (hardver) kapcsolódó villamosmérnöki és szoftverfejlesztési feladatok ellátása
  • Szerelő technikus kollégák munkájának operatív irányítása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés, albérlet vagy bejárás támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények

A munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy budapesti központú mérnöki szolgáltató Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1656-os referenciaszámot e-mailben.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)