www.cvonline.hu

 Megbízható, piacvezető partnerünk részére keresünk

Villamosmérnök

(HF 9-6839)

munkatársat, Budapestre.

Feladat

  • Folyamatirányítási projektek megvalósításához és üzemeltetéséhez szükséges mérnöki munka ellátása,
  • Karbantartási feladatok elvégzése,
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás,
  • Projektek különböző fázisainak figyelemmel kísérése és szakmai támogatása,
  • Műszaki dokumentációk és jelentések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú Villamosmérnök végzettség,
  • Siemens PLC programozási képesség,
  • Wonderware, vagy valamilyen SCADA ismeret,
  • Aktív, angol nyelvtudás írásban és olvasásban,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akiknek már van valamilyen munkatapasztalata (pl. gyakornoki).

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű cég,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6839”-es referenciaszám

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése