www.cvonline.hu

Megbízható nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

VILLAMOSMÉRNÖK

(HF 9-6539)

munkatársat, Győr-Moson-Sopron megyébe.

Feladat:

  • Új gépek, gyártósorok beüzemelésében való részvétel,
  • Gépek villamos karbantartása,
  • Termelésoptimalizálásban való közreműködés,
  • Új gyártmány bevezetési projektekben való közreműködés.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fiatalos csapat,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését
 magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6539” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése