www.cvonline.hu

Megbízható elektronikai gyártó partnerünk részére keresünk

VILLAMOSMÉRNÖK
 (HF 11-7641)

munkatársat.

Feladatok

  • Elektronikai alkatrészek bevezetési folyamatainak felügyelete, támogatása,
  • Együttműködés a fejlesztés és minőségbiztosítás munkatársaival, illetve az elektronikai területen dolgozó stratégiai beszerzőkkel,
  • Az elektronikai alkatrészek dokumentációjának és gyűjtőrajzainak folyamatos aktualizálása.

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Előny: beszerzés területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Biztos szakmai háttér,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 11-7641"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
 az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése