www.cvonline.hu

Megbízható, piacvezető partnerünk részére keresünk

VILLAMOSMÉRNÖK

(HF 10-6916)

munkatársat.

Feladat

  • Folyamatirányítási projektek megvalósításához és üzemeltetéséhez szükséges mérnöki munka ellátása,
  • Karbantartási feladatok elvégzése,
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás,
  • Projektek különböző fázisainak figyelemmel kísérése és szakmai támogatása,
  • Műszaki dokumentációk és jelentések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú Villamosmérnök végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik rendelkeznek munkatapasztalattal (pl. gyakornoki).
  • Siemens PLC programozás legalább alapszintű ismerete,
  • Aktív, angol nyelvtudás írásban és olvasásban,

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű cég,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6916”-os referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése