www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 922397

Feladatok:
  • Kisebb projekt feladatok önálló végzése,
  • ügyintézés,
  • szervezős feladatok ellátása: rendelések, foglalások adminisztrálása,
  • a projekt vezetők munkájának segítése.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnöki/gépészmérnöki karon;
  • MS office magas szintű használata,
  • angol nyelv aktív használata szóban és írásban
  • jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, megbízhatóság, határozottság, talpraesettség.
Amit kínálunk:
  • Bruttó bér 895 Ft/óra,
  • kölcsönös elégedettség esetén gyakornoki munka lejárta után Projekt Manager pozíció betöltése.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől Péntekig, minimum napi 4 óra, heti 20 órában.
  • Munkavégzés helye:
  • IX. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzodat küld el a E-mail cím megjelenítése-ra. Leveled tárgya legyen CG-VIL!